Team ‘De Meele’

 

Hetty Ruitenberg

Directeur

Karla Bolks

IB'er

Jeanet Buitenhuis

Teamleider

Ria Dekker

Leerkracht groep 1/2/3

maandag | dinsdag | woensdag

r.dekker@pco-n.nl

Jeanet Buitenhuis

Leerkracht groep 1/2/3

donderdag | vrijdag

j.buitenhuis@pco-n.nl

Stijnie Mansier

Leerkracht groep 4/5

maandag | dinsdag | vrijdag

s.mansier@pco-n.nl

Ellen Bouma

Leerkracht groep 4/5

donderdag | vrijdag

e.bouma@pco-n.nl

Angela Zieleman

Leerkracht groep 4/5

(met verlof)

a.zieleman@pco-n.nl

Josje Boeve

Invalleerkracht groep 6/7/8

maandag | donderdag | vrijdag

j.boeve@pco-n.nl

Robert Tessemaker

Invalleerkracht groep 6/7/8

dinsdag | woensdag 

r.tessemaker@pco-n.nl

Jacolien van der Welle

Ondersteunend personeel

maandag | dinsdag | vrijdag

(nu met verlof)

Paulien Visscher

Ondersteunend personeel

maandag | donderdag | vrijdag

Gertjan Westrik

Conciërge

Alie van de Kolk

Conciërge

Ria Gerrits

Interieurverzorgster

Sportservice Hardenberg

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

MEC Muziekschool

Muzieklessen op de Meele

0522 750 921